تبلیغات پاپ آپ |خرید پاپ آپ | کسب درآمد از پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ یکی از قدیمی ترین نوع تبلیغات است که توسط شخصی به نام Zuckerman  در اواخر سال 1990 ایجاد شده است .

تبلیغات پاپ آپ یکی از مطمئن ترین راه های کسب درآمد برای صاحبان وب سایت ها می باشد.

چرا به این نوع تبلیغات پاپ آپ می گویند؟

حتما شما هم بدنبال مطالب در گوگل جست و جو کرده اید و هنگامی که وارد صفحه مورد نظر شده اید یک صفحه غیر از صفحه سایت مورد نظر از می شود که حاوی تبلیغاتی است. به باز شدن یک صفحه تبلیغاتی در یک سایت به هنگام بازدید از صفحه POP  UP می گویند.

چرا کسب   درامد از پاپ آپ؟

معمولا هر کاربری که وب سایتی را ایجاد می کند هدف از این کار کسب درامد از سایت می باشد. و معمولا کاربران ایرانی با کاهش رتبه الکسا و سپس گرفتن تبلیغات از فروشندگان اقدام به درآمد زایی می کنند . خوب این کار یک تئوری ساده است اما در عمل چگونه؟


آیا همه کسانی که با این دید وارد بازار کسب درآمد از طریق تبلیغات شده اند به این هدف خود رسیده و موفق شده اند و یا خیر ؟

بله جواب درست است . متاسفان بیشتر وب سایت هایی که ساخته شده بعد از یک سال مدیر وب سایت مجبور به بسته شدن وب سایت شده است.

علت عدم موفقیت مدیران وب سایت های ایرانی در کسب درآمد از اینترنت چیست؟

مهمترین علت دم آشنایی کامل و تسلط بر مباحث بهینه سازی وب سایت یا seo  برای موتورهای جست و جوگر  مانند : گوگل می باشد. 90 درصد کاربران روی اولین نتیجه از گوگل کلیک می کنند و درصد پایینی به صفحه دوم می روند و این در صورتی است که مطلب مورد نظر در صفحه اول گوگل موجود نباشد وگرنه در صورتی که رقبا زیاد باشند مطمئنا فقط وارد اولین نتیجه و حداکثر صفحه اول می شوند.

حالا اگر مطالب سایت در صفحه دوم ثبت شده باشد  ، مطالب بازدید کمتری خواهد داشت و در نهایت عدم کاهش رتبه الکسا و نا امیدی را در پی خواهد داشت.

راه حل کسب درآمد موفق از اینترنت چیست؟

با توجه به اینکه این روز ها بازار وب ایران مخصوصا در گوگل بسیار رقابتی شده و شرکت ها و موسسات وارد دنیای وب شده اند و با هزنیه کردن و اسختدام متخصصین سئو موجب شده کاربرانی که از صفر شروع کرده اند و بدون هزینه قصد موفقیت در دنیای وب را دارند . دچار مشکل های بزرگی شوند .. مگر اینکه مدیر وب سایت در مباحثی مانند سئو متخصص باشد.

هم اکنون مطمئن ترین روش کسب درآمد ز اینترنت ، کسب درآمد از تبلیغات پاپ آپ می باشد . زیرا کسب درآمد تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس با توجه به تعداد بازدید بازدید کنندگان وب سایت و وبلاگ می باشد .

مثال: در ایران درصورتی شما می توانید از تبلیغات بنری درآمد داشته باشد که ، رتبه الکسا کاهش یافته و رتبه الکسا وب سایت زیر 1000 ایران باشد و در این صورت است که آژانس های تبلیغاتی به شما روی آورده و همکاری خود را آغار می کنند .

و رسیدن به این حداقل یک سال زمان لازم است ، و ممکن است تا چند سال طول بکشد و شاید هم نه. اما در تبلیغات پاپ آپ اگر شما رتبه مثلا 3000 را داشته باشد و روزانه مثلا 300 بازدیدکننده داشته باشید براحتی می توانید از این میزان بازدید کننده کسب درآمد کنید. حتی اگر وبلاگ دارید و روزانه 50 بازدید کننده داشته باشید می توانید کسب درآمد کنید ..

پس اگر صاحب یک سایت پربازدید یا کم بازدید هستید ، وقت آن است که بتوانید به طریقی هزینه های سایت خود را جبران نمایید و کسب درآمد از پاپ آپ ، یکی از سریع ترین راه ها می باشد.

 

ویژگی های تبلیغات پاپ آپ:

تبلیغات پاپ آپ دارای ویژگی هایی است که در زیر می توانید مشاهد کنید:
 

کاهش رتبه الکسا:  یکی از روش هایی که تاثیر سریع و فوق العاده ای در رتبه الکسای سایت می گذارد ، تبلیغات پاپ آپ استخرید پاپ آپ می تواند به سرعت و کاملا تضمینی ، باعث بهبود رنک شده و سایت شما را در میان رتبه های برتر الکسا قرار دهد..

 

بهتر دیده شدن: با ثبت یک کمپین تبلیغات پاپ آپ ، محصول و یا خدمت شما در سایت های بزرگ و معتبر زیادی پخش شده که این مسئله باعث برند شدن سایت و محصول شما می شود.

 

افزایش ترافیک وب سایت: تبلیغات پاپ آپ ترافیک وب سایت را بصورت کاملا محسوس افزایش خواهد داد و موجب کاهش رتبه الکسا خواهد شد.

ویژگی های پلن های تبلیغاتی پاپ آپ در تهران پاپ آپ:

 

تعیین و شمارش دقیق بازدید:

شما با ورود به ناحیه کاربری (داشبورد) براحتی می توانید تعداد آی پی را برای تبلیغات پاپ آپ سفارش داده و مبلغ را بر اساس تعداد بازدید انتخاب شده پرداخت نمایید . 

بعد از پرداخت و تایید توسط مدیریت کاربری می توانید آمار دقیق پاپ آپ های بازشده را مشاهده کنید . بر اساس روز ، ماه، سال

 

تعیین محدودیت روزانه بازشدن پاپ آپ:

براحتی هنگام سفارش تبلیغات پاپ آپ می توانید میزان پاپ آپ بازشده در یک روز (24 ساعت) را مشخص کنید.

تبلیغات پاپ آپ بصورت iframe و بدون iframe:

سیستم تبلیغاتی تهران پاپ آپ این امکان را به کاربر میدهد تا نوع بازشدن تبلیغات پاپ آپ را انتخاب کند  بصورت iframe و بدون iframe ، البته پیشنهاد ما عدم استفاده از iframe است . زیرا بازشدن ip ها در iframe برای الکسا هیچ ارزشی نخواهد داشت.

کسب درامد و نمایش دقیق میزان درآمد:

سیستم تبلیغاتی تهران پاپ آپ کاملا هوشمند طراحی شده است  ، نمایش آمار دقیق پاپ آپ های باز شده و میزان دقیق درآمد ، نمایش ای پی ها و همچنی درخواست کاربر برای واریز درامد به حساب بانکی

 

واریز روزانه درآمد:

وب مستران گرامی براحتی بعد از رسیدن به حداقل میزان درآمد برای انتقال به حساب بانکی درخواست واریز را ثبت کنند ، تا در اسرع وقت درآمد کسب شده از تبلیغات پاپ آپ به حسابشان واریز شود.