افزایش بازدید وب سایت

همه مدیران وب سایت ها اعم از خصوصی و حقوقی خواستار افزایش بازدی وب سایت خود می باشند.

در صورتی که بازدید یک وب سایت افزایش یابد نزد کاربران حقیقی دارای ارزش بالاتری نسبت به وب سایت هایی است که بازدید کمتری داشته باشند.

اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشید . مانند: فروشگاه خرید لباس ، یکی از فاکتورهایی که خریدار به آن توجه خواهد کرد. ترافیک وب سایت خواهد ( البته این فاکتور در کنار کیفیت، صداقت ، شرایط خود فروشگاه می باشد)  در صورتی که فروشگاه شما دارای ترافیک زیاد باشد کاربر به فروشگاه شما اطمینان بیشتر خواهد داشت و در نهایت از شما خرید خواهد کرد.

افزایش بازدید وب سایت موجب می شود کسب و کارتان رونق بگیرد و مشتریان بیشتری جذب شود.

سیستم تبلیغات تهران پاپ آپ با ارائه تبلیغات از نوع پاپ آپ و پاپ باکس می تواند بستر مناسبی را برای افزایش ترافیک سایت شما به وجود آورده و در کوتاه مدت نیز باعث کاهش رتبه الکسا سایت شود.

شما با ثبت سفارش تبلیغ خود در مجموعه تهران پاپ آپ و صرف هزینه ای اندک ، می توان تاثیر شگرف آن را در مدت زمان کوتاهی مشاهده نموده و بازدید سایت خود را به روشی کاملا تضمینی و همراه با آمار بازدید کاملا واقعی افزایش دهید.

 

افزایش بازدید وب سایت

بهترین راه افزایش بازدید وب سایت افزایش ورود کاربران حقیقی به یک وب سایت می باشد. زیرا این روز ها با افزایش تکنولوژی و بروز رسانی نرم افزاهای تحت وب مانند الکسا ، براحتی کاربران فیک و حقیقی را از هم تشخیص می دهد و در صورتی که از نرم افزار افزایش بازدید استفاده می کنید ، پیشنهاد می کنم آن را متوقف کنید ..

زیرا این نرم افزارها کاربران واقعی را ب سمت وب سایت شما سوق نمی دهند .. بلکه لیتسی از آی پی هایی از قبل دخیره شده را با نرم افزار افزایش بازدید خودکار انجام می دهند . شاید در گذشته چنین نرم افزارهایی کارایی داشت ، اما ای روزها چنین کاری بسیار سخت است و حتی ممکن است در نتایج جست و جوی گوگل هم تاثیر بدی گذاشته شود . زیرا ین امکان وجود دارد که گوگل آی پی های مورد نظر را وارد لیست سیاه خود کرده باشد.

اما تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس

Ip های از قبل ذخیره شده نیست یا استفاده از نرم افزار خاصی برای افزایش بازدید وب سایت نیست . بلکه در تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس یک تعامل بین خریداران تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس و فروشندگان آن وجود دارد .. درآمد حاصل از تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس بین مدیران وب سایت هایی که در مجموعه ... وب سایت خود را ثبت کرده اند و از آن کسب درامد می کنند تقسیم می شود.

نتیجه اینکه سیستم تبلیغاتی پاپ آپ یک نوع سیستمی است که از ip های حقیقی برای افزایش بازدید وب سایت استفاده می شود.